Statometras: Lietuvos įmonių darbuotojų kaitos duomenys.

Lietuvos užimtumo tarnybos viešieji duomenys apie grupinius atleidimus iš darbo, pandeminiu laikotarpiu tapo nebe prieinami viešai dėl įtampos kėlimo visuomenėje prevencijos. Tačiau tokio tipo informacija yra kaip niekad aktuali darbo rinkoje, kai nedarbas 2020m. pasiekė piką. Dėl šios priežasties sukūrėme Stotometrą.

Vieša informacija apie grupinius atleidimus iš darbo

Kartu su savo IT partneriais sukūrėme paprastą ir aiškų įrankį skirtą sekti ir analizuoti Lietuvos įmonių žmogiškuosius išteklius ir jų pokyčius, tiek pandemijos akivaizdoje tiek bet kuriuo kitu laiko periodu.

Paslaugos

UX/UI
Tinklapio kūrimas

Rezultatai

Internetinis tinklapis

Data

Vasaris, 2021

See how we elevated the brand to match its true quality.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut est nibh, fermentum sit amet libero vitae, aliquam dignissim dolor. Morbi commodo arcu velit, nec tempus ligula dictum sagittis.

Kaip sužinojome apie Lietuvos užimtumo tarnybos sprendimą slėpti grupinių atleidimų informaciją, mes instinktyviai supratome kaip galime padėti darbo rinkoje esančiai bendruomenei. Sukūrėme sprendimą, kurio pagalba būtų galima lengvai rasti ir pasiekti informaciją apie esamą ar būsimą darbdavį, konkurentą bei padėti suprasti kaip įmonės geba suvaldyti žmogiškuosius išteklius pandemijos akivaizdoje. To pasekoje sukūrėme web aplikaciją, kuri leidžia lengvai rasti informaciją apie darbuotojų skaičiavimo pokyčius kiekvienoje Lietuvos įmonėje.

Žiūrėti projekto vaizdus

Statistinių duomenų platformos UX/UI dizainas

Funkcija, informacija ir aiškumas. Prioritetai kuriais būtina remtis kuriant vartotojų patirtį dirbant prie jautrių duomenų. Kryptingai laikėmės iškeltų tikslų vartotoją lengvai supažindinti su platformos galimybėmis bei padėti jam greitai rasti tai kas aktualiausia.

Evolving in an online market.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut est nibh, fermentum sit amet libero vitae, aliquam dignissim dolor. Morbi commodo arcu velit, nec tempus ligula dictum sagittis.

Quisque malesuada congue lobortis. Maecenas finibus, elit ut consequat tempus, augue lacus scelerisque ex, eget iaculis tortor turpis gravida elit. Donec eget imperdiet ipsum.

Nulla et ligula risus. Donec suscipit, massa et porta faucibus, sem nisl gravida lacus, sit amet accumsan purus lorem vitae dolor. Sed porttitor mauris at dolor feugiat, et consectetur justo faucibus. Aenean viverra elit enim.

Stilius ir logotipas

Dizaino procese numatėme tam tikrą projekto stilistiką, kurią padiktavo sukurtas projekto logotipas. Projekto idėja yra paremta vertybėmis, tokiomis kaip skaidrumas. Tad projekto stilistikoje norėjome tai akcentuoti ir sukurti patikimą duomenų naršymo aplinką.

Projekto skaičiai ir rezultatai

Mūsų darbas - mūsų aistra. Neretai į kiekvieną projektą mėgstame pažvelgti pro įdomių skaičių prizmę.

5

dienos projekto įgyvendinimui

3

valandos skirtos brainstorm sesijai

2

UX/UI dizaino ir prototipavimo sprintai

3

bendrų darbo sesijų su partneriais

Žiūrėti kitą projektą

arrow to the leftarrow to the right

Pasiruošę? Kurkime pokyčius kartu!

Pradėti projektą
arrow right
Svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), padedantys užtikrinti naršymo kokybę. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su rimti.lt slapukų politika. Daugiau informacijos.
Uždaryti