Rimti skaitmeninės
revoliucijos vedliai.

Rimti ofisas

Džiugu jog užsukote, susipažinkime.

Rimti Vilius Povilas

Esame premium dizaino ir kūrybos studija. Specializuojamės vartotojų patirties (UX) ir vartotojų sąsajos (UI) dizaine bei kuriame įvairius holistinius dizaino sprendimus verslui.

Mūsų komanda - tai dizaino, rinkodaros ir technologijos sričių profesionalai ir ekspertai, kuriuos vienija noras ir gebėjimas spręsti įvairias verslo problemas pasitelkiant dizainą, technologijas bei jų sinergiją.

Dirbame išvien su kiekvienu klientu tam, jog iš pagrindų suprastume vartotojus, jų problematiką, galimas pridetines vertes ir galėtume pateikti tinkamus bei skaičiais pamatuotus sprendimus. Padedame klientams kurti dizaino pokyčius įvairiuose įmonės gyvavimo etapuose - tiek veiklos pradžioje, tiek atsinaujinimo ar naujų paslaugų kūrimo etapuose. Mūsų komanda specializuojasi šiose srityse: vartotojo patirties ir sąsajos dizainas (UX/UI), internetinių tinklapių bei aplikacijų kūrimas, UX auditas ir konsultavimas, analitika ir konversijų optimizavimas (CRO), skaitmeninių produktų strategija bei prekės ženklo kūrimas.

Susisiek su mumis
05
Dizaineriai
02
IT
02
Strategai
53
Projektai
05
Dizaineriai
03
IT
02
Strategai
34
Projektai

Dizaino sprendimai kuriantys žmonių ateitį.

Mes siekiame kurti pokyčius naudodami tikslingus dizaino sprendimus bei metodikas. Žvelgiant plačiai, dizainas yra itin didelė industrija. Ji apima daugybę disciplinų ir sričių: grafinis dizainas, interjero dizainas, produktų dizainas, mados dizainas, video ir animacijų dizainas, interakcijų dizainas, UX/UI dizainas, sistemų bei paslaugų dizainas ir daugybę kitų.
Visas šias sritis vienija vienas pagrindinių dizaino principų - didžiulė empatija vartotojui bei jo patirčiai besinaudojant sukurtu dizaino objektu ar paslauga. Pritaikant šiuos principus, bei pagrindines dizaino metodikas, kaip Human-Centered Design, norime kurti teigiamus ilgalaikius pokyčius visuomenėje.

Blue futuristic office area

Tvirtos vertybės - sąžiningas darbas.

Value icon - Simplicity

Paprastumas

Genialu tai, kas paprasta. Sudėtingas platformas ir kompleksines sistemas verčiame į lengvai suprantamas vartotojo patirtis ir sąsajas.

Value icon - Long-term approach

Ilgalaikiškumas

Klientams kuriame tik tvarius, holistinius bei ilgalaikius sprendimus. Kosmetiniai pataisymai - tikrų pokyčių nelemia.

Value icon - Social welfare

Socialinė gerovė

Vertiname ir kuriame sprendimus orientuotus į geresnes vartotojų bei visuomenės patirtis skaitmeninėje erdvėje bei didesnę bendrą gerovę.

Rimta komanda - rimtiems darbams!

Mes dizaino, rinkodaros ir technologijos sričių profesionalai, kuriuos vienija noras, gebėjimas ir aistra spręsti kompleksines verslo problemas pasitelkiant dizainą, technologijas bei jų sinergiją.

Pasiruošę? Kurkime pokyčius kartu!

Pradėti projektą
arrow right
Svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), padedantys užtikrinti naršymo kokybę. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su rimti.lt slapukų politika. Daugiau informacijos.
Uždaryti