Privatumo ir slapukų politika

Atnaujinta:  2020 liepos 13d.

UAB „Rimti“ (rimti.lt) taikoma asmens duomenų apsaugos ir slapukų politika pateikiama šiame puslapyje. Mes įsipareigojame saugoti šio tinklalapio lankytojų privatumą; ši politika nustato, kaip bus elgiamasi su jūsų asmenine informacija. Jei turite klausimų, prašome kreiptis į mus el. paštu labas@rimti.lt.

Duomenų valdytojas

UAB „Rimti“ (rimti.lt) kontroliuoja visus asmeninius duomenis, surinktus šiame tinklalapyje. Jei turite klausimų dėl šios privatumo politikos ar jūsų asmeninės informacijos naudojimo, prašome kreiptis į mus.

Asmens duomenys

Informacija, kurią mes renkame

Kokia jūsų asmeninė informacija gali būti renkama, saugoma ir panaudojama:

 • Informacija apie jūsų apsilankymus šioje internetinėje svetainėje ir internetinės svetainės naudojimąsi (įskaitant jūsų IP adresą, buvimo vietą, naršyklės tipą ir versiją, operacinės sistemos tipą ir versiją, kreipimosi šaltinį, apsilankymo trukmę, svetainės puslapių peržiūrą, svetainės naršymo kelią ir paslaugų naudojimą);
 • Informacija, kurią atsiunčiate kartu su paslaugų užklausomis;
 • Informacija, kurią suteikiate užsiprenumeruodami mūsų naujienlaiškius ar el. pašto priminimus;
 • Kita informacija, kurią mums atsiunčiate.

Kam naudojama jūsų asmeninė informacija?

Visa surinkta jūsų asmeninė informacija gali būti panaudojama šioje privatumo politikoje nurodytais tikslais ar svarbioms šio internetinės svetainės dalims. Jūsų informacija gali būti panaudota:

 • Internetinės svetainės administravimui;
 • Jūsų naršymo svetainėje tobulinimui pritaikant svetainę jūsų poreikiams;
 • Suteikiant jums prieigą naudotis svetainėje teikiamomis paslaugomis;
 • Teikiant paslaugas;
 • Siunčiant pranešimus, sąskaitas bei surenkant jūsų mokėjimus;
 • Siunčiant jums bendrą (ne marketinginę) reklaminę komunikaciją;
 • Siunčiant jums naujienlaiškius ir kitą rinkodaros komunikaciją, susijusią su mūsų įmone ar kitomis įmonėmis, kurios atsakingai atrenkamos ir kurių informacija, mūsų manymu, gali būti įdomi jums (bet kuriuo metu galite informuoti mus, kad nebenorite gauti rinkodaros informacijos);
 • Suteikiant statistinę informaciją apie mūsų vartotojus trečiosioms šalims (tačiau ši informacija nebus panaudojama identifikuojant konkrečius vartotojus);
 • Sprendžiant jūsų užregistruotas ar su jumis susijusias problemas ar prašymus per šią internetinę svetainę.

Tarptautinis duomenų perdavimas

Visa surenkama informacija gali būti saugoma ir įdarbinama tarp bet kurių valstybių, kuriose dirbame, tam, kad galėtume naudoti surinktą informaciją pagal šią privatumo politiką. Jūsų suteikta informacija gali būti perkeliama į valstybes, kuriose duomenų apsaugos įstatymas gali nebūti prilyginamas Europos ekonominės erdvės įstatymams, tačiau tos valstybės turi asmens duomenų apsaugos įstatymus, kuriuos Europos Komisija vertina kaip tinkamus ir pakankamus. Jūs sutinkate su tokiais asmeninės informacijos perkėlimais.

Jūsų asmens duomenų saugumas

Mes imsimės visų veiksmų, būtinų siekiant išvengti jūsų asmeninės informacijos praradimo, neleistino panaudojimo ar pakeitimo. Mes saugosime visą jūsų suteiktą asmeninę informaciją saugiuose (slaptažodžiais ir ugniasiene saugomuose) serveriuose. Duomenų transmisija internetu nėra saugi, todėl negalime užtikrinti duomenų saugumo perkeliant juos internetu. Jūs esate atsakingas už vartotojo vardo ir slaptažodžio konfidencialumą. Mes niekada neprašysime jūsų slaptažodžių ar kitų jautrių jums duomenų.

Politikos pakeitimai

Mes galime atnaujinti šią privatumo politiką paskelbiant naują versiją šiame tinklalapyje. Jūs turėtumėte patikrinti šį puslapį, kad užtikrintumėte, jog sutinkate su pakeitimais. Taip pat mes pasiliekame teisę apie politikos pasikeitimus informuoti jus el. paštu.

Jūsų teisės

Prieigos teisė

Jūs galite paprašyti visos savo asmeninės informacijos, surinktos apie jus. Tokios informacijos suteikimas bus atliekamas tik identifikavus jus (tam paprastai naudosime jūsų asmens tapatybės dokumento kopiją arba sąskaitą, nurodančią jūsų gyvenamąją vietą). Mes galime sulaikyti šią asmeninę informaciją teismo nurodymu.

Informacijos taisymo teisė

Jei pastebėsite, kad apie jus saugoma informacija yra klaidinga, informuokite dėl šios informacijos pakeitimo.

Pašalinimo teisė

Individai turi teisę prašyti surinktos asmeninės informacijos pašalinimo šiais atvejais:

 • Kai asmeninė informacija nebėra reikalinga anksčiau paminėtais informacijos rinkimo tikslais;
 • Kai asmuo nesutinka pateikti asmens duomenų;
 • Kai asmuo prieštarauja informacijos apdorojimui ir nėra teisėto pagrindinio tęsti duomenų apdorojimą;
 • Kai asmens duomenys buvo tvarkomi neteisėtai;
 • Kai asmens duomenys privalo būti ištrinti, kad būtų laikomasi teisinių įsipareigojimų.

Pateikiamos konkrečios aplinkybės, kai bendrovė gali atsisakyti ištrinti asmens duomenis:

 • Kai asmuo siekia išbandyti saviraiškos ir informacijos laisvės teisės ribas;
 • Siekiant laikytis teisinių įsipareigojimų arba vardan viešojo intereso;
 • Visuomenės sveikatos tikslais, visuomenės labui;
 • Archyvavimo tikslais, siekiant visuomenės intereso: mokslinių tyrimų, istorinių tyrimų ar statistiniais tikslais;
 • Teisinių reikalavimų vykdymo ar gynimo tikslais.

UAB „Rimti“ (rimti.lt) nepatenkins prašymo ištrinti informaciją, jei bendrovė išlieka teisiškai įpareigota išsaugoti informaciją, pavyzdžiui, mokesčių ir socialinės apsaugos tikslais.

Duomenų perkėlimo teisė

Teisė į duomenų perkeliamumą leidžia asmenims gauti ir pakartotinai naudoti savo asmens duomenis savo tikslais įvairioms paslaugoms. Tai leidžia jiems lengvai perkelti ar kopijuoti asmens duomenis iš vienos IT aplinkos į kitą saugiu būdu, be trukdžių. Teisė į duomenų perkėlimą taikoma tik:

 • Asmens duomenims, kuriuos asmuo perdavė duomenų valdytojui;
 • Kai perkėlimas grindžiamas asmens sutikimu arba sutarties įvykdymu;
 • Kai perkėlimas atliekamas automatizuotomis priemonėmis.

Teisė prieštarauti

Asmenys turi teisę prieštarauti:

 • Apdorojimui, pagrįstam teisėtais interesais arba viešojo intereso/viešosios valdžios funkcijų vykdymo užduotimi (įskaitant profiliavimą);
 • Tiesioginei rinkodarai (įskaitant profiliavimą);
 • Apdorojimui mokslinių ir istorinių tyrimų bei statistikos rinkimo tikslais.

Bet kokie prieštaravimai turi būti teikiami raštu duomenų valdytojui, kuris tiria prieštaravimą. Turėtumėte nurodyti, kad nesutinkate leisti tvarkyti jūsų asmeninės informacijos bei nurodyti svarias to priežastis. Pabrėžiame, kad jums bus suteiktos galimybės bet kuriuo metu atsisakyti siunčiamos rinkodaros komunikacijos.

Teisės, susijusios su automatizuotu sprendimų priėmimu

UAB „Įžaidėjas“ (rimti.lt) nenaudoja jokių automatinių sprendimų priėmimo ir profiliavimo sistemų.

Trečiųjų šalių internetinės svetainės

Svetainėje yra nuorodos į trečiųjų šalių tinklalapius. Mes neprisiimame atsakomybės už šių trečiųjų šalių svetainių privatumo politiką ar asmens duomenų tvarkymo praktiką.

Slapukai

Slapukai susideda iš mažų failų, įskaitant unikalius identifikatorius, kuriuos žiniatinklio serveriai siunčia interneto naršyklėms ir kurie vėliau gali būti siunčiami atgal į serverį kiekvieną kartą, kai naršyklė pateikia užklausą iš serverio.

Slapukai gali būti naudojami žiniatinklio serveriuose vartotojų identifikavimui ir stebėjimui, kai vartotojai naršo po skirtingus svetainės puslapius ir kai vartotojai grįžta į svetainę.

Slapukai gali būti „nuolatiniai“ slapukai arba „sesijos“ slapukai. Nuolatinį slapuką sudaro tekstinis failas, kurį žiniatinklio serveris siunčia žiniatinklio naršyklei, kurį saugo naršyklė ir kuris galios iki nustatytos galiojimo pabaigos datos (išskyrus atvejus, kai vartotojas jį ištrina iki galiojimo pabaigos datos). Sesijos slapukas pasibaigs naudotojo sesijos pabaigoje, kai naršyklė bus uždaryta.

Šioje svetainėje naudojami ir nuolatiniai, ir sesijos slapukai.

Kaip mes naudojame slapukus

Slapukuose nėra jokios informacijos, kuri asmeniškai jus identifikuoja, bet asmeninė informacija, kurią mes saugome apie jus, gali būti susieta su informacija, saugoma ir gaunama iš slapukų.

Mes galime naudoti informaciją, kurią gauname naudodami slapukus, šioms reikmėms:

 • Atpažinti kompiuterį, kai lankotės mūsų svetainėje;
 • Stebėti naršymą ir įgalinti kai kurių funkcijų naudojimą mūsų svetainėje;
 • Tobulinti svetainės patogumą;
 • Išanalizuoti mūsų svetainės naudojimą;
 • Administruojant šią svetainę;
 • Suasmeninti svetainės naudojimą, įskaitant skelbimų taikymą.

Slapukų blokavimas

Dauguma naršyklių leidžia blokuoti slapukus. Būdai blokuoti slapukus pagal jūsų naudojamą naršyklę:

 • „Internet Explorer“ galite atsisakyti visų slapukų, spustelėdami „Įrankiai“, „Interneto parinktys“, „Privatumas“ ir pasirinkę „Blokuoti visus slapukus“ naudodami slankiojančią parinktį;
 • „Firefox“ galite užblokuoti visus slapukus spustelėdami „Įrankiai“, „Parinktys“ ir išvalydami langelį „Priimti slapukus iš svetainių“ laukelyje „Privatumas“.

Visų slapukų blokavimas gali turėti neigiamos įtakos daugelio tinklalapių naudojimui. Jei blokuosite slapukus, negalėsite naudoti keletos šios svetainės funkcijų.

Trečiųjų šalių slapukai

Naudojantis mūsų tinklalapiu, taip pat gali būti siunčiami ir trečiųjų šalių slapukai. Mes naudojame „Google Analytics“ įrankius, kad galėtume analizuoti šios svetainės naudojimą. „Google Analytics“ įrankiai sukuria statistinę ir kitą informaciją apie svetainės naudojimą slapukuose, kurie saugomi naudotojų kompiuteriuose. Informacija, susijusi su mūsų tinklalapiu, naudojama kurti ataskaitas apie svetainės naudojimą.

Pakartotinės rinkodaros slapukai

„Google Ads“ ir "Facebook Ads" pakartotinės rinkodaros tikslais mes naudojame slapukus. Šie slapukai yra „Google“ ir "Facebook" teikiamos pakartotinės rinkodaros ir elgsenos taikymo paslauga, jungianti svetainę www.rimti.lt su „Google Ads“ ir "Facebook" reklamos tinklais. Atsisakyti "Google" slapukų stebėjimo galite čia: https://adssettings.google.com/authenticated

Taip pat galite ištrinti kompiuteryje jau saugomus slapukus. Pašalinimo būdas priklauso nuo jūsų žiniatinklio naršyklės. Instrukcijas rasite paspaudę atitinkamas nuorodas:

Internet Explorer

Firefox

Chrome

Safari (v3)

Pasiruošę? Kurkime pokyčius kartu!

Pradėti projektą
arrow right
Svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), padedantys užtikrinti naršymo kokybę. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su rimti.lt slapukų politika. Daugiau informacijos.
Uždaryti