Kuriame holistinius UX/UI dizaino sprendimus.

Mūsų komanda kuria vartotojų patirties ir vartotojų sąsajos (UX/UI) dizainą bei kitus skaitmeninius sprendimus padedančius įgalinti prekės ženklo sąlyčio taškus su jų vartotojais ir auditorijomis bei atrasti autentiškus ryšius.

Vilius Šiugždinis

Inovatyvus dizainas ir vartotojų patirtys.

UX/UI dizainas

Kuriame tik naujausia UX/UI metodika, vartotojų analitika bei technologijomis grįstus web tinklapių dizaino sprendimus. Estetika ir efektyvumas.

UX auditas ir konsultavimas

Dirbame išvien su klientu, tam jog iš pagrindų suprastume jūsų verslo poreikius ir padėtume atrasti ir kurti aukščiausio lygio vartotojų patirtį.

Ženklodara

Didelį dėmesį skiriame holistiniams prekės ženklo stiliaus sprendimams, vientisumui bei unikaliam prekės ženklo įvaizdžiui.

Tinklapių ir aplikacijų kūrimas

Padedame realizuoti tinklapių, mobiliųjų aplikacijų, skaitmeninių produktų sprendimus naudodami Webflow turinio valdymo sistemą.

Analitika ir konversijų optimizavimas (CRO)

Analizuojame ir optimizuojame klientų vartotojų patirtis bei konversijas naudodami įvairias CRO metodikas ir įrankius (Hotjar, Analytics, Useberry, VWO)

Skaitmeninių produktų strategija

Kiekvieną partnerystę pradedame gilia skaitmeninės rinkodaros kanalų analize ar strategijos kūrimu, tam jog turėtume tvirtą pagrindą kūriamiems sprendimams.

Komanda kuri išties supranta jūsų verslą.

Mūsų komanda - tai dizaino, rinkodaros ir technologijos sričių profesionalai ir ekspertai, kuriuos vienija noras ir gebėjimas spręsti įvairias verslo problemas pasitelkiant dizainą, technologijas bei jų sinergiją.

Susisiekite su mumis
Povilas Mastauskas and Vilius Šiugždinis
Laimonas Pozingis
Office space and lounge
Rimti Vilius Povilas Mastauskas
Povilas Mastauskas and Vilius Šiugždinis in the office
arrow to the left
arrow to the right

Projektai kuriais mes didžiuojamės.

Mūsų sprendimai padeda įgalinti skaitmeninius prekės ženklo sąlyčio taškus su jų vartotojais ir auditorijomis bei atrasti autentiškus ryšius.

Daugiau darbų

Pasiruošę? Kurkime pokyčius kartu!

Pradėti projektą
arrow right
Svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), padedantys užtikrinti naršymo kokybę. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su rimti.lt slapukų politika. Daugiau informacijos.
Uždaryti