Arctrade: skaitmenizuojant energetikos rinką

Arctrade žengia novatoriškus žingsnius energetikos sektoriuje, kuriant ir plėtojant inovatyvias sistemas ir išmanias biržas, kurios sujungia pagrindinius rinkos dalyvius - vystytojus, vartotojus ar tiekėjus. Jų tikslas aiškus: suteikti žmonėms didesnę kontrolę ir supratimą apie jų energetikos sprendimus. Nesvarbu, ar tikslas yra optimizuoti energijos vartojimą taupymui, ar ištyrinėti galimybes papildomiems pajamų šaltiniams, Arctrade įsipareigoja aprūpinti savo vartotojus būtinomis priemonėmis ir ištekliais, kad su pasitikėjimu ir efektyvumu galėtume priimti sprendimus besikeičiančioje energetikos aplinkoje.

Įkvepiantys sprendimai įkvepenčiam prekės ženklui

Mūsų komandai buvo patikėta užduotis sukurti naują Arctrade tinklapį, atitinkantį besikeičiantį prekės ženklą bei atspindintį įvarias verslo kryptis bei galimybes vartotojui. Dirbdami kartu su klientu, prekės ženklo strategais, sukūrėme naują struktūrą, UX/UI sprendimus, integravome naują vizualinį identitetą ir sukūrėme naują dizaino sistemą.  Tinklapio atnaujinimas padėjo Arctrade geriau perteikti savo unikalų požiūrį ir vertybes potencialiems klientams ir partneriams.

Paslaugos

Tinklapio dizainas
UX/UI dizainas

Rezultatai

Internetinis tinklapis

Data

2023

Žiūrėti kitą projektą

arrow to the leftarrow to the right

Pasiruošę? Kurkime pokyčius kartu!

Pradėti projektą
arrow right
Svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), padedantys užtikrinti naršymo kokybę. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su rimti.lt slapukų politika. Daugiau informacijos.
Uždaryti