Backstage Roasters: nauji kavos atradimai

Būdami tarp vienų labiausiai vertinamų rūšinės kavos skrudintojų Lietuvoje, Backstage Roasters savo klientus džiugina ne tik išskirtinio skonio kava, tačiau savo klientams padeda atrasti naujų skonių ir pojučių. Šiuos atradimus siūlydami savo kavinių tinkle, produktų lentynose ar net kavos prenumeratomis tiesiai į namus. Ypač vertindami ir puoselėjantys pažintis su ūkininkais, kooperatyvais, tarpininkais, eksportuotojais, importuotojais ir visais kavos tinkle esančiais partneriais, savo klientams siūlo išskirtines, aukščiausios kokybės kavos patirtis.

Išskirtiniai sprendimai atveriantys nepatirtus skonius

Prisidėjome prie bendro strateginio tikslo suteikti kavos skrudintojams naują identitetą. Kartu su ženklodaros partneriais atnaujinome tinklapį, ne tik įgyvendindami naująjį vizualinį identitetą, bet ir apjungdami visas Backstage Roasters siūlomas vertes į vieną funkcionalų skaitmeninį produktą - reprezentaciją, ekomerciją, kavos prenumeratas. Taip sukūrėme didžiulį pokytį, leidžiantį atsitraukti nuo nefunkcionalaus ir neišsiskiriančio tinklalapio ir pereiti į visapusiškai atnaujintą jo versiją.

Paslaugos

Tinklapio dizainas
UI dizainas
UX dizainas

Rezultatai

Internetinis tinklapis
Abonementų valdymas

Data

2023

Žiūrėti kitą projektą

arrow to the leftarrow to the right

Pasiruošę? Kurkime pokyčius kartu!

Pradėti projektą
arrow right
Svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), padedantys užtikrinti naršymo kokybę. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su rimti.lt slapukų politika. Daugiau informacijos.
Uždaryti