Baltpool: biokuro ir medienos birža

Didžiausia šiaurės Europos biokuro birža Baltpool kuria ir vysto unikalią biokuro prekybos platformą, kuri iš esmės keičia nusistovėjusias prekybos biokuru taisykles tarptautinėje rinkoje.

Išmani ir atvira birža - patikimas prekybos partneris

Baltpool yra tarptautinė prekybos platforma, kurioje pirkėjai ir pardavėjai susitinka prekiauti biokuro produktais pagal standartizuotas taisykles. Baltpool vizija – būti pirmaujančiu pasirinkimu prekiaujant biokuru Europoje, su puikia veiklos istorija ir sėkme Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Danijoje ir Švedijoje. Siekiant sulaukti dar didesnio tarptautinio susidomėjimo, Baltpool vykdė savo prekės ženklo transformaciją, kuri inicijavo naujo internetinio tinklapio projektą, kurio metu padėjome sukurti tinkamai struktūrizuotą tinklapio dizainą, kuris padėtų naujiems vartotojams suprasti platformą ir supažindintų juos su naujomis prekybos galimybėmis.

Paslaugos

UX/UI
Tinklapio dizainas

Rezultatai

Internetinis tinklapis

Data

Balandis, 2022

Žiūrėti kitą projektą

arrow to the leftarrow to the right

Pasiruošę? Kurkime pokyčius kartu!

Pradėti projektą
arrow right
Svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), padedantys užtikrinti naršymo kokybę. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su rimti.lt slapukų politika. Daugiau informacijos.
Uždaryti