Infes: dinamiški rangos sprendimai

Įgyvendintos dešimtys kultūros, sporto, viešųjų infrastruktūros projektų suteikė "Infes" didžiulę patirtį generalinio rangovo rolėje, kuria vadovaujantis ir toliau yra kuriami vienetiniai ir unikalūs projektai visoje Lietuvoje. O išskirtinis ir unikalus požiūris į komandą bei procesų tvarumą išskiria įmonę iš kitų didžiųjų statybos sektoriaus vardų.

Nešabloniškas požiūris

Sekantis žingsnis į priekį “Infes” komandai buvo dėmesio sutelkimas į savo strateginį prekės ženklo kūrimą ir viziją. Prasidėjus darbui prie pamatinių verslo prinicpų, žinoma prasidėjo ir didžiulis prekės ženklo rebrandingo procesas, kur mūsų komandai buvo patikėta užduotis sukurti naują tinklapį, atitinkantį besikeičiantį prekės ženklą. Dirbdami kartu su klientu, prekės ženklo strategais, sukūrėme naują struktūrą, UX/UI sprendimus, integravome naują vizualinį identitetą ir sukūrėme naują dizaino sistemą.  Tinklapio atnaujinimas padėjo „Infes“ geriau perteikti savo unikalų požiūrį ir vertybes potencialiems klientams ir partneriams.

Paslaugos

Tinklapio dizainas
UX/UI dizainas

Rezultatai

Internetinis tinklapis

Data

2023

Žiūrėti kitą projektą

arrow to the leftarrow to the right

Pasiruošę? Kurkime pokyčius kartu!

Pradėti projektą
arrow right
Svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), padedantys užtikrinti naršymo kokybę. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su rimti.lt slapukų politika. Daugiau informacijos.
Uždaryti