MYNEST by Aradas: langų ir durų ekomercijos platforma

MYNEST yra šiuolaikiniam žmogui pritaikyta internetinė platforma, skirta užsakyti individualiai pagamintus langus ir duris. Šis projektas yra „Aradas“ kompanijos iniciatyva, siekiant suteikti vartotojams patogią, modernią ir personalizuotą patirtį, perkant aukštos kokybės gaminius tiesiogiai iš skandinavijos rinkas aptarnaujančio gamintojo.

Skaitmeniniai namų sprendimai

Kartu su „Aradas“ komanda mūsų strateginis tikslas buvo sukurti ekomercijos platformą, kuri sukurtų vartotojams galimybes užsakyti individualiai pritaikytus langus ir duris tiesiog internetu.

Siekdami įgyvendinti šią transformaciją, pradėjome nuo išsamios analizės, siekdami suprasti tiek verslo tiek vartotojų poreikius ir lūkesčius. Integravome šias įžvalgas į naujai sukurtą UX/UI dizaino prototipą, kuris užtikrino paprastą ir intuityvų naršymą bei užsakymo procesą. Į šį prototipą integravus naująjį Aradas vizualinį identitetą galėjome įgyvendinti pilną projekto viziją, buvusią svetainę paversti skaitmenine namų sprendimų platforma.

Paslaugos

Tinklapio dizainas
UX/UI dizainas

Data

2023

Rezultatai

Internetinis tinklapis
Ekomercija

Žiūrėti kitą projektą

arrow to the leftarrow to the right

Pasiruošę? Kurkime pokyčius kartu!

Pradėti projektą
arrow right
Svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), padedantys užtikrinti naršymo kokybę. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su rimti.lt slapukų politika. Daugiau informacijos.
Uždaryti