Yukon Group: įgalintos aukštosios technologijos

Yukon yra Europos aukštųjų technologijų grupė, besispecializuojanti kuriant ir vystant pažangias termovizijos ir skaitmeninės naktinės vizijos technologijas. Jų portfeliui priklauso tokie žinomi prekės ženklai kaip Pulsar, Yukon ir StreamVision. O pastarųjų produktų asortimentą sudaro termovizoriai, naktinio matymo ir dienos optiniai prietaisai, kurie naudojami įvairiose srityse nuo medžioklės ar gamtos stebėjimo iki jūrų laivyno ar jėgos struktūrų veiklos.

Padaryti nematomą matomą

Naujo įmonių grupės identiteto procese integravomės kaip partneris perkeliantis naujas identiteto idėjas ir norimą pokytį į Yukon Group internetinio tinklapio aplinką. Procese kūrėme sprendimus padedančius atskleisti tiek funkcinius tinklapio tikslus, tiek leidžiant švariai ir savaip perteikti bendrą prekės ženklo esmę, papasakoti apie grupės prekės ženklus bei atskleisti technologinį įmonės pobūdį.

Paslaugos

Tinklapio dizainas
UX dizainas
UI dizainas

Rezultatai

Internetinis tinklapis

Data

2023

Žiūrėti kitą projektą

arrow to the leftarrow to the right

Pasiruošę? Kurkime pokyčius kartu!

Pradėti projektą
arrow right
Svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), padedantys užtikrinti naršymo kokybę. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su rimti.lt slapukų politika. Daugiau informacijos.
Uždaryti