Žalgirio arenos baseinas: tinklapis ir savitarna

Įsikūręs pačioje Kauno širdyje, Nemuno saloje, Žalgirio arenos baseinas išsiskiria kaip didžiausias ir moderniausias baseinų bei pirčių kompleksas regione. Šis baseinas tampa Žalgirio arenos tęsiniu, sutelkdamas areną ir baseiną į vientisą pramogų, renginių bei sveikatingumo oazę, kurioje išdidžiai iškelta Žalgirio organizacijos vėliava.

Skaitmeninė erdvė lanktyjomas ir svečiams

Kartu su Žalgirio arenos komanda mūsų strateginis tikslas buvo esamą internetinį tinklapį iš netikslingai veikiančios ir neįkvepiančios platformos paversti tokia, kuri padidintų baseino lankytojams teikiamų paslaugų spektrą ir galimybes. Norėdami inicijuoti šią transformaciją, pradėjome identifikuoti ir spręsti esamos svetainės problemas, integruoti įžvalgas į naujai sukurtą UX/UI dizaino prototipą. Tik išsiaiškinus funkcionalumą ir vizualinį identitetą galėjome įgyvendinti projekto viziją, svetainę paversti skaitmeniniais baseino ir SPA svečių namais.

Paslaugos

Konsultavimas
UX tyrimai
UX/UI dizainas
Tinklapio programavimas

Rezultatai

Internetinis tinklapis
Ekomercija

Data

2023

Žiūrėti kitą projektą

arrow to the leftarrow to the right

Pasiruošę? Kurkime pokyčius kartu!

Pradėti projektą
arrow right
Svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), padedantys užtikrinti naršymo kokybę. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su rimti.lt slapukų politika. Daugiau informacijos.
Uždaryti